jouw
ultieme
bijbaan
  • Verdien bovengemiddeld
  • Leer alles over gesprekstechnieken
  • Bepaal je eigen dagen
  • Ga los op onze events
show me more

WE CONVICE WE CONVICE WE CONVICE WE CONVICE WE CONVICE

WE CONVICE WE CONVICE WE CONVICE WE CONVICE WE CONVICE

TO INSPIRE TO INSPIRE TO INSPIRE TO INSPIRE TO INSPIRE

TO INSPIRE TO INSPIRE TO INSPIRE TO INSPIRE TO INSPIRE

About us.

Wij zijn Activate. Het grootste face-to-face marketingbureau van Europa. Wij vertellen het verhaal van mensen die het niet kunnen vertellen en leveren een bijdrage aan de maatschappij. Ons doel? Om met zo veel mogelijk mensen het gesprek aan te gaan en hen te inspireren en activeren voor het project waar we ons sterk voor maken.

AWESOME AWESOME AWESOME AWESOME AWESOME

AWESOME AWESOME AWESOME AWESOME AWESOME

CLIENTS CLIENTS CLIENTS CLIENTS CLIENTS

CLIENTS CLIENTS CLIENTS CLIENTS CLIENTS

Enough talk.

Sign me up

Meld je aan en start meteen met jouw ultieme bijbaan.

Consent
Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.

WHERE TO WHERE TO WHERE TO WHERE TO WHERE TO

WHERE TO WHERE TO WHERE TO WHERE TO WHERE TO

FIND US FIND US FIND US FIND US FIND US

FIND US FIND US FIND US FIND US FIND US

HLHQ.
Rozenstraat 165
2011 LT Haarlem
T: 020 707 22 85
E: sollicitatie@activate.works
ALKM.
Limmerhoek 62
1811 BA Alkmaar
T: 072 2010 205
E: alkmaar@activate.works
AMF.
Stationsplein 5
3818 LE Amersfoort
T: 033 2020 907
E: amersfoort@activate.works
BRD.
Van Goorstraat 8B
4811 HJ Breda
T: 076 2030 008
E: breda@activate.works
DLFT.
Hippolytusbuurt 37
2611HM Delft
T: 015 2010 202
E: delft@activate.works
DBSH.
Stationsweg 5
5211 TV Den Bosch
T: 073 2020 903
E: denbosch@activate.works
EIND.
Aalsterweg 134 - 134a
5615 CJ Eindhoven
T: 040 7117 269
E: sollicitatie@sqpeople.nl
GRNG.
Kopenhagenstraat 2 A
9723 BB Groningen
T: 050 2030 401
E: groningen@activate.works
HRLM.
Lorentzplein 2
2012 HG Haarlem
T: 023 2010 205
E: haarlem@activate.works
LEEW.
Zuidvliet 2
8921 BL Leeuwarden
T: 058 2010 205
E: leeuwarden@activate.works
LEID.
Doezastraat 28
2311 HB Leiden
T: 071 2020 121
E: leiden@activate.works
NMGN.
Tweede Walstraat 22
6511 LV Nijmegen
T: 024 2020 904
E: nijmegen@activate.works
TLB.
Willem II Straat 1
5038 BA Tilburg
T: 013 2020 024
E: tilburg@activate.works
UTRC.
Groenmarktstraat 60
3521 AV Utrecht
T: 030 2040 538
E: utrecht@activate.works