Jouw
ultieme
bijbaan
  • Verdien bovengemiddeld
  • Leer alles over gesprekstechnieken
  • Bepaal je eigen dagen
  • Ga los op onze events
show me more

WE CONVINCE · WE CONVINCE · WE CONVINCE · WE CONVINCE · WE CONVINCE · WE CONVINCE · WE CONVINCE · WE CONVINCE · WE CONVINCE · WE CONVINCE ·

WE CONVINCE TO INSPIRE · WE CONVINCE TO INSPIRE · WE CONVINCE TO INSPIRE · WE CONVINCE TO INSPIRE · WE CONVINCE TO INSPIRE · WE CONVINCE TO INSPIRE · WE CONVINCE TO INSPIRE · WE CONVINCE TO INSPIRE · WE CONVINCE TO INSPIRE · WE CONVINCE TO INSPIRE ·

About us.

Wij zijn Activate. Het grootste face-to-face marketingbureau van Europa. Wij vertellen het verhaal van mensen die het niet kunnen vertellen en leveren een bijdrage aan de maatschappij. Ons doel? Om met zo veel mogelijk mensen het gesprek aan te gaan en hen te inspireren en activeren voor het project waar we ons sterk voor maken.

AWESOME CLIENTS · AWESOME CLIENTS · AWESOME CLIENTS · AWESOME CLIENTS · AWESOME CLIENTS · AWESOME CLIENTS · AWESOME CLIENTS · AWESOME CLIENTS · AWESOME CLIENTS · AWESOME CLIENTS ·

AWESOME CLIENTS · AWESOME CLIENTS · AWESOME CLIENTS · AWESOME CLIENTS · AWESOME CLIENTS · AWESOME CLIENTS · AWESOME CLIENTS · AWESOME CLIENTS · AWESOME CLIENTS · AWESOME CLIENTS ·

Enough talk.

Sign me up

Meld je aan en start meteen met jouw ultieme bijbaan.

DD dash MM dash JJJJ
Consent(Vereist)
Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.

WHERE TO FIND US · WHERE TO FIND US · WHERE TO FIND US · WHERE TO FIND US · WHERE TO FIND US · WHERE TO FIND US · WHERE TO FIND US · WHERE TO FIND US · WHERE TO FIND US · WHERE TO FIND US ·

WHERE TO FIND US · WHERE TO FIND US · WHERE TO FIND US · WHERE TO FIND US · WHERE TO FIND US · WHERE TO FIND US · WHERE TO FIND US · WHERE TO FIND US · WHERE TO FIND US · WHERE TO FIND US ·

HLHQ.
Rozenstraat 165
2011 LT Haarlem
T: 020 707 22 85
E: recruitment-nl@activate.works
ALKM.
Limmerhoek 62
1811 BA Alkmaar
T: 06 53452119
E: alkmaar@activate.works
AMF.
Stationsplein 5
3818 LE Amersfoort
T: 06 29079650
E: amersfoort@activate.works
BRD.
Van Goorstraat 8B
4811 HJ Breda
T: 06 39570922
E: breda@activate.works
DLFT.
Hippolytusbuurt 37
2611HM Delft
T: 06 53477079
E: delft@activate.works
DBSH.
Stationsweg 5
5211 TV Den Bosch
T: 06 22910599
E: denbosch@activate.works
EIND.
Aalsterweg 134 - 134a
5615 CJ Eindhoven
T: 06 39571182
E: eindhoven@activate.works
GRNG.
Kopenhagenstraat 2 A
9723 BB Groningen
T: 06 53486162
E: groningen@activate.works
HRLM.
Lorentzplein 2
2012 HG Haarlem
T: 06 28212267
E: haarlem@activate.works
LEEW.
Zuidvliet 2
8921 BL Leeuwarden
T: 06 39570923
E: leeuwarden@activate.works
LEID.
Doezastraat 28
2311 HB Leiden
T: 06 25100027
E: leiden@activate.works
NMGN.
Tweede Walstraat 22
6511 LV Nijmegen
T: 06 53452307
E: nijmegen@activate.works
TLB.
Willem II Straat 1
5038 BA Tilburg
T: 06 34955365
E: tilburg@activate.works
UTRC.
Groenmarktstraat 60
3521 AV Utrecht
T: 06 81803074
E: utrecht@activate.works